Strona w budowie

 

Odnajdź własny styl i stwórz wymarzone wnętrze.

Szukasz mebli i dodatków, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał jak zdjęcia z okładki czasopism lub popularnych blogów wnętrzarskich, na których widok myślisz „mój wymarzony dom”,  lub „tak właśnie chcę urządzić swoje mieszkanie”?

Jesteś w trakcie wyboru oświetlenia, wyposażenia mieszkania? Zastanawiasz się gdzie są te wszystkie rzeczy i jak dobrać meble tak, żeby stworzyć wystrój oryginalny, z klasą i ponadczasowym wyczuciem stylu? Chcesz wchodzić do własnego mieszkania z myślą, że wszystko jest właśnie tak jak miało być?

Oferujemy Ci wyjątkowość, niepowtarzalność i piękno, które będzie codziennie zachwycać Cię na nowo. 

S.O.S Design to jedyne miejsce na mapie Kielc, w którym znajdziesz eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne meble, oświetlenie, dodatki oraz elementy wyposażenia wnętrz prosto od projektantów. Urządzisz tu dom lub mieszkanie, w którym nie będziesz chciała więcej nic zmieniać!

Rozejrzyj się i stwórz wnętrze pasujące do Ciebie i Twoich bliskich.

Jakie marki u nas znajdziesz?

W naszym portfolio odnajdziesz marki, których kolekcje co roku prezentowane są na największych światowych wystawach i targach meblowych. Odnajdziesz tu inspiracje prosto z Mediolanu, Rzymu, czy Stanów Zjednoczonych.

Kolekcje, które zobaczysz łączą w sobie efektowny design z najwyższą jakością wykonania. Odkryjesz tu dzieła najlepszych Polskich i zagranicznych projektantów takich jak: Piotr Kuchciński, Oskar Zięta, Roman Modzalewski, Jaime Hayon ,Salvador Dalí, Antoni Gaudí, Le Corbusier  i marki, takie jak: NOTI, Zieta,  Balma, Vzór, Catellany & Smitch, Parachilna, Brokis, Nemo, Norman Copenhagen, Villevenete, Magis, Gan, Wall&Deco, BD Barcelona, Modus Designe i wiele innych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Masz pytania odnośnie któregoś z produktów? S.O.S. design tworzą ludzie z pasją oferujący profesjonalną pomoc w wyborze i urządzeniu wnętrz.

Pomożemy Ci stworzyć wnętrze, które bezkompromisowo będzie cieszyć Cie już zawsze łącząc piękno i funkcjonalność. Dobierzesz rozwiązania, które będą wyrażać Twój styl i osobowość.

Przejrzyj interesujące Cię produkty i zainspiruj się do stworzenia wyjątkowej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny.